Володимир Зеленський під час інтерв’ю німецькому порталу Bild відмовився від прохання журналіста розповісти улюблений жарт про російського президента путіна, та зазначив, що він з розряду чорного гумору. Однак, неозвучений жарт настільки захопив розум окремих громадян держави, що спонукав їх звернутися до гаранта Конституції з електронними петиціями. Про це інформує Бессарабія.UA.

26 вересня, в розділі «Електронні петиції» Офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровано 6 петицій з проханням та вимогою оприлюднити улюблений жарт про путіна, про який йшла розмова в інтерв’ю Bild.

Вказані електронні петиції зареєстровані за номерами №22/164608-еп,  №22/164650-еп, №22/164648-еп, №22/164642-еп, №22/164636-еп, №22/164618-еп.

«Шановний пане Президенте, звертаюся до Вас із проханням розповісти жарт про путіна, який заінтригував громадян нашої держави. Як Ви зазначили в інтерв’ю порталу «Blind», цитую: «Хочеться перезавантажувати голову в кінці робочого дня. Щось таке веселе почитати або подивитись. Іноді це відволікає». Абсолютно переконана у тому, що жарт, який не був розказаний в етері, має право на життя. Він слугуватиме не тільки покращенням настрою українців, але й підтримкою бойового духу. Дякую!» – звертається до Володимира Зеленського автор петиції за назвою «Прохання розповісти жарт про путіна, який не був озвучений під час інтерв’ю порталу «Blind». Її автор – Софія Валеріївна Юрченко.

«Люди всі чекають, пане Президенте. Ви так сміялися, що людям тепер просто потрібно почути цей жарт про пУтіна», – звернення Романа  Юрійовича Бондара, автора іншої петиції за назвою «Прохання до Президента розповісти жарт про пУтіна».

«Почути жарт про путiна від Зеленського» – назва петиції за авторством Максима Романовича Касянчука, в якій він пише: «Хочемо почути жарт про путiна, який не пролунав на інтерв’ю».

«Вимагаємо (навіть не просимо – від ред.) публічно розповісти улюблений жарт президента про путіна», – зазначено ще в одній  електронній петиції (№22/164642-еп) за авторством Юрія Сергійовича Баркара.

«Нам терміново потрібно почути цей жарт про путіна ))). путін ніколи про нього не дізнається, бо не знає що таке інтернет, а його фсб ніколи йому цей жарт не розкаже, бо не зрозуміють, що це жарт, який би він не був )))))», – вказано у петиції Олександра Юрійовича Горальника до гаранта Конституції України.

Ще одне прохання до «Володимира Олександровича Зеленського розповісти свій улюблений жарт про президента рф путіна» від Владислава Віталійовича Русакович, зареєстроване на сайті Президента України за №22/164618-еп.

«На одному з інтерв’ю президенту України згадали, що раніше він був коміком, і спитали, чи є у нього улюблений жарт про президента рф путіна. На що Володимир Олександрович, чи не вперше з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, щиро розсміявся публічно і ввів в інтригу купу людей, бо сам жарт в інтерв’ю так і не пролунав. Прошу вас, пане президенте, розповісти якось цей жарт публічно», – написав В. Русакович.

Громадської підтримки ці петиції допоки не отримали – на багатьох з них лише по одному голосу, а найпопулярніша зібрала цілих 8. Не виключно, що її підписували автори схожих звернень.