море шторм

Чорне море на боці українців попри те, що російські війська вивели свої носії “Калібрів”. Оскільки зараз в акваторії нарощується штормова погода. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальницю Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Я часто повторюю, що море на нашому боці й цього разу також. Наразі нарощуються штормові погодні умови та посилюється вітряна обстановка. Ворог вивів на бойове чергування 18 кораблів, вони майже всі намагаються вивести з бази, оскільки це може бути дуже небезпечно з позиції шторму, так і взагалі в їх розумінні”, – розповіла Гуменюк.

За її словами, зараз на бойовому чергуванні також перебуває 4 ракетоносії, два з яких підводні.

“Це 24 ракети “Калібр”, які готові для використання. Треба розуміти, усвідомлювати і пам’ятати, ворог може практикувати масовані ракетні удари, які вони полюбляють робити саме з комплексу озброєння надводного, підводного та повітряного базування. Тому до сигналів повітряної тривоги відносимося серйозно, але без паніки, бо це теж зброя ворога”, – підсумувала Гуменюк.