У Туреччині п’ятеро захисників «Азовсталі» зустрілися зі своїми родинами. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на УНН.

Під час візиту до Турецької Республіки керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з п’ятьма українськими військовими – захисниками «Азовсталі», нещодавно звільненими з російського полону, та організував їхню зустріч з рідними.

Так, командир полку Національної гвардії «Азов» Денис Прокопенко (Редіс), його заступник Святослав Паламар, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський (Волина), старший офіцер «Азова» Олег Хоменко і командир 12-ї бригади НГУ Денис Шлега перебувають у Туреччині за умовами обміну під особистими гарантіями захисту Президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Андрій Єрмак від імені Президента України Володимира Зеленського та від себе особисто висловив подяку і щиру повагу українським військовим за їхню мужність, звитягу та стійкість.

Керівник Офісу Президента України також наголосив на важливості організації реабілітації звільнених військових та адаптації їх до нормального життя.

Крім того, Андрій Єрмак за сприяння турецької сторони організував зустріч захисників «Азовсталі» з членами їхніх сімей, які також прибули до Туреччини. Воїни змогли побачити та обійняти своїх рідних і близьких вперше за багато місяців.

Керівник Офісу Глави держави зауважив, що за час перебування військових у полоні їхнім родинам також довелося пережити надзвичайно складні випробування, і вони впоралися з цим гідно.

«Ваші рідні боролися за ваше звільнення з величезним завзяттям. Вони так довго чекали на вас», – сказав Єрмак.

Нагадаємо, 22 вересня відбувся великий обмін полоненими, під час якого Україна повернула 215 людей.

Серед звільнених було п’ятеро командирів захисників Маріуполя, які за умовами обміну залишатимуться в Туреччині до кінця війни.