37-річний Олександр пішов боронити Україну майже з перших днів широкомасштабного вторгнення росії. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Тарутинську селищну раду.
Мешканець смт Березине Тарутинської громади Олександр Зелений загинув наприкінці березня 2022 року поблизу населеного пункту Олександрівка Херсонського району Херсонської області.
Херсонщина багато місяців перебувала під окупацією, тому знайти загиблих воїнів вдалося лише зараз.
Завтра, 3 лютого, Олександра привезуть до селища Березине, щоб він знайшов спокій на рідній землі.
Мешканців селищ Тарутине та Березине запрошують взяти участь у створенні “живого коридору”. Автомобіль із загиблим буде рухатися від Тарутинської лікарні по вул. Красна до світлофора, потім по вул. Центральній у напрямку смт Березине.
Похорон відбудеться у цей же день. Прощання з Олександром проходитиме за адресою смт Березине, вул. Центральна, 90.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна пам’ять Герою!