У мирному житті Сергій займався улюбленою справою – кіно-телережисурою. Та з початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни, як і більшість українців, зі зброєю в руках став на захист рідної землі. Тепер він – морський прикордонник. Про це повідомляє Морська охорона, передає Бессарабія.UA.

Сергій проходить підготовку в Навчальному центрі Морської охорони Державної прикордонної служби України. За словами 24-річного захисника, у нього навіть і гадки не було, що справу, яку він обожнює понад усе, змінить на морський однострій та поповнить ряди захисників морських рубежів.

«Ніколи у моїй свідомості не поставали такі жахіття, що ворог прийде на мою землю, до моєї домівки, будуть гинути невинні люди, а ми майже щодня ховатимемо маленьких янголят. У захисника повинно бути те, за що він воює. Я не збираюсь ховатися чи лякатися. Ми повинні і надалі об’єднуватися і робити все, аби  перемогти російського агресора і здобути Перемогу», – каже Сергій.

Разом з побратимами новоспечений воїн пройде базову підготовку в Навчальному центрі Морської охорони. Кожен із хлопців, у теорії та на практиці відпрацює боротьбу за живучість надводного корабля, основні питання морської практики, де найголовнішим буде порятунок людського життя на воді. Сергій особисто матиме можливість навчитися використовувати як індивідуальні, так і колективні засоби рятування на воді, відпрацювати елементи боротьби з пожежею на судні.

Заняття з вогневої підготовки, знайомство з новітніми зразками зброї, навички поводження зі стрілецькою зброєю – все це невід’ємні  складові навчання, яке чекає на Сергія, аби згодом гідно боронити морські рубежі рідної України.