Володимир Сидоренко

Сьогодні, 20 вересня, жителі міста Ізмаїл «живим коридором» віддали честь і шану полеглому у боях Герою. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Старший сержант Володимир Сидоренко мав веселу вдачу, легкий характер, щирі почуття до рідних та близьких. Він був душею будь-якої компанії, мав багато друзів, яких завжди пригощав чимось смачним, адже любив добре готувати.

Маючи за плечима службу в Ізмаїльському прикордонному загоні, він був справжнім асом у справі керування бронемашиною та військовими вантажівками. Після служби у загоні працював водієм міського громадського транспорту.

Володимир був справжнім патріотом своєї держави. У свої 45 років, після 24 лютого він мобілізувався до лав ЗСУ, прагнучи жити у вільній країні та здійснювати мрії своїх дітей.

8 вересня Володимир Сидоренко поповнив ряди Небесних воїнів. Без батька залишилось троє дітей…

Родичі, друзі, побратими та просто мешканці Ізмаїла та району, які дізнались про загибель Володимира, прийшли сьогодні попрощатися з ним. Не стримуючи сліз, люди молились за нього, розуміючи, що можливість кожного дня прокидатись у вільній країні, виховувати своїх дітей, ходити на роботу та просто пити каву – зароблена ціною життя Володимира та сотень інших українських воїнів, котрі хоробро стояли на захисті рідної держави.

В останню путь Героя провели «живим коридором», стоячи на  колінах та вигукуючи «Героям Слава!». А на Алеї Слави на Новому кладовищі міста, на жаль, з’явилась ще одна могила…

Герої не вмирають!

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.