Владислав Бандар

Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» військовослужбовцю Владиславу Бандару з міста Болград Одеської області, який удостоєний звання Героя України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Урочиста церемонія відбулася 24 вересня у Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці в Києві, куди Владислав прибув зі своєю дружиною Іриною.

Старший лейтенант Владислав Бандар – командир парашутно-десантного батальйону. Він має бойовий досвід в АТО й ООС. Під час повномасштабного російського вторгнення забезпечував оборону на взводних опорних пунктах у районі мосту через річку Сіверський Донець біля населеного пункту Щастя на Луганщині. У березні організував ефективну оборону позицій у районі Верхньоторецького Донецької області, що неодноразово зупиняло спроби прориву і не дозволило противнику заволодіти позицією українських військ на найбільш небезпечному напрямі оборони.

18 березня, під час ворожого авіаційного та артилерійського обстрілу Владислав Бандар зазнав вогнепального осколкового поранення та втратив праву руку. Однак навіть після поранення, він продовжував керувати обороною ротного опорного пункту, поки його не евакуював бойовий медик.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.