Листи, написані з любов’ю, вдячністю, ніжністю, теплом своєї душі, надійшли на адресу військовослужбовців військової частини Національної гвардії України, що базується на Ізмаїльщині, від студентів Ізмаїльського вищого професійного училища. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Військову частину 3058 НГУ.

«Любий воїне…» – так починаються майже всі листи, які написали студенти.

«Підтримка простих українців, котру відчуваєш всюди є вкрай необхідною для нашої Перемоги. Доволі часто чуємо слова вдячності від пересічних громадян: водіїв автомобілів, школярів, продавців. А щодо листів, то буває, коли втомишся, розгортаєш, а в ньому стільки віри, стільки надії, стільки сподівань – і розумієш, що не маєш права підвести тих, хто надає тобі таку моральну підтримку. Втома проходить, а добрі емоції роблять свою справу – мобілізуються всі фізичні можливості. Ваша підтримка неначе ліки, які ладні творити дива. Дякуємо за те, що вірите в нас!» – поділився своїми емоціями від доброї події гвардієць Віталій.

В військової частини розповідають, що за час повномасштабної війни рф проти України військовослужбовці отримали крім безліч листів, також малюнки, обереги, які надихають, дарують сили і натхнення.

«В мене назбиралося багато духовно-цінних речей, які подарували місцеві мешканці. Я вірю, що невдовзі після нашої Перемоги ми зробимо музей речей, які були подаровані та зігрівали наші серця у важкі часи, і також сприяли наближенню Перемоги», – розповів боєць з позивним Fire.

З вірою у Перемогу, надією на краще майбутнє країни, любов’ю до української землі, та до тих, хто її боронить у цей страшний час, живуть сьогодні більшість громадян України.

Разом подолати можливо усі негаразди! Разом до Перемоги!