У Болградському районі Одеської області відзначили Міжнародний день молоді активними розважально-спортивними заходами. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на сайт Кубейської громади.

Так, у Кубейському Центрі культури та дозвілля проведено спортивно-ігрову програму «Літо – пора молоді». Ведучі заходу привітали усіх зі святом та розповіли про його історію заснування.

Молодь та старше покоління кубейців взяли участь у змаганнях з гандболу, волейболу, шахів та рухливих іграх. Видовищним став виступ колективу, який представив до уваги глядачів танцювальний флешмоб.

12 серпня, з нагоди відзначення Дня молоді в селі Оріхівка проведена патріотична, інтелектуальна квест-гра «Молодь – найцінніший скарб».

У Виноградному свято відзначили спортивними естафетами, грою у настільний теніс, шашки та шахи, мініфутбол.

«Війна росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Молодь захищає Україну на фронті, волонтерить, реалізовує гуманітарні й соціальні ініціативи», – зазначили у Кубейській громаді.

Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди у житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це – час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.