Різдвяна історія з привидами

Минулими вихідними самодіяльна театральна студія «ОнгЪл» представила прем’єру різдвяного спектаклю. Вже п’ятий рік поспіль студія дарує глядачам на Різдво театральне дійство. Нажаль цього року, виставу через хворобу головного героя перенесли на 22 січня. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

У залі Центру культури та дозвілля Болградської міської ради зібралася велика кількість глядачів.

Вистава «Різдвяна історія з привидами» була поставлена режисером Серафимом Савченком за мотивів різдвяної повісті англійського письменника Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі, або Різдвяна розповідь із привидами». У ньому розповідається про старого скрягу Ебенезера Скруджа, до якого навідується привид його колишнього компаньйона Джейкоба Марлі, а також духи Минулого, Сьогодення та Майбутнього Різдва, які змушують його переглянути своє ставлення до життя і звертають його до щирості та добросердя.

Головну роль зіграв 17-річний учень Болградської гімназії ім. Р. С. Раковського Микола Ільєв. Справжній успіх виставі подарувала його спільна акторська гра з Володимиром Арабаджи, Анастасією Дулгер, Яною Дулгер, Ольгою Івановою, Ольгою Коршок, Євгенією Леован, Валерією Мунтяновою, Романои Пєєвим, Андрієм Станєвим, Лілією Стрєловою, Нелі Тарасенко, Ганною Шкафенко, Серафимим Савченко подарували глядачу масу емоцій та донесли головний посил – у чому сенс багатства.

Зал довго не відпускав акторів, овації звучали близько п’яти хвилин.

У виставі також були представлені танцювальні номери учасників зразкового ансамблю танцю «Натхнення» – керівник Вікторія Алувацька, та вокальні – у виконанні колективу «Горлиця» – керівник Ольга Іванова. Саме завдяки музичним номерам вистава стала справжнім мюзіклом.

«Студія висловлює слова подяки всім, хто приєднався до створення вистави – КЗ «Центр культури та дозвіллі» та відділу культури Болградської громади, і, звичайно ж, нашим ЗСУ, завдяки яким ми змогли сьогодні зібратися тут», – зазначив у своїй промові режисер Серафим Савченко.

Додамо, що на кожному заході в КЗ “Центр культури та дозвілля” проходить збір коштів для ЗСУ, так на прем’єрі спектаклю та концерті до Дня соборності було зібрано 3000 грн.