Шелковников Сергій

В Ізмаїлі 6 жовтня в гімназії №3 відкрили меморіальну дошку загиблому воїну – сержанту, снайперу та інспектору прикордонної застави швидкого реагування, Шелковникову Сергію, який віддав життя, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України. Про це повідомляє Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, передає Бессарабія.UA.

Шелковников Сергій народився в Ізмаїлі, навчався у гімназії №3, був активним учнем, учасником військово-патріотичної гри “Сокіл (Джура)”. Після закінчення школи здобув професію матроса-моториста та 2021 року підписав контракт із Державною прикордонною службою України.

Служив на острові Зміїний, брав участь у бойових діях. У серці завжди мав мрію про сімейне щастя – проте війна, що розвʼязала росія проти українського народу, перекреслила всі плани.

Сержант Шелковников Сергій загинув 12 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Макіївки Сватівського району Луганської області. Йому було лише 22 роки.

“В умовах повномасштабної агресії росії проти України наш народ щодня доводить свою незламність. Четвертий рік поспіль Україна боронить своє право на свободу й гідність. Мужність, жертовність і сила духу наших воїнів — безцінні.

…Наші герої з меморіальних дошок щодня зустрічатимуть поглядом учнів, батьків та мешканців міста. Вшанування їхньої пам’яті — наш святий обов’язок.

Допоки ми живі, житиме пам’ять про Героїв”, – наголосив міський голова.