
Сьогодні, 1 жовтня у селі Саф’яни відбулися урочисті заходи з відзначення Дня захисників та захисниць України. Про це повідомляє Саф’янівська сільська рада, передає Бессарабія.UA.
Мешканці населеного пункту, представники влади вранці зібралися у Свято-Введенській церкві на спільний молебень за військових.
Після богослужіння відбулась церемонія відкриття меморіальної стели загиблим воїнам України – мешканцям Сафʼянівської громади, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Громада вшанувала пам’ять 32 мужніх Героїв, місцевих жителів, які до останнього подиху мужньо захищали рідну країну від російського агресора.
Хвилиною мовчання та в глибокій скорботі присутні вшанували памʼять кожного Захисника України, який став янголом-охоронцем.
Біля новоствореної меморіальної стели встановили памʼятний монумент. Це автомобіль, який багато років служив медикам для надання швидкої допомоги мешканцям Нової Некрасівки та Ларжанки. Минулого року зусиллями мешканців громади та КНП Сафʼянівської сільської ради “Центральна районна лікарня” його відремонтували та відправили на фронт військовим.
Автомобіль пройшов пекло Авдіївки та Харківщини, але після Купʼянська його неможливо використовувати за призначенням. Тепер він знаходиться в центрі Сафʼянівської громади, це частина історії російсько-української війни.
Додамо, під час церемонії відкриття меморіальної стели військовослужбовцю, мешканцю села Матроска вручили ключі від автівки, яка була закуплена завдяки небайдужим мешканцям громади.



