Українські пісні – це завжди гарна музика, яка торкається серця. TOLOKA – гурт, який наповнює все навколо магією та занурює тебе у світ, сповнений неперевершених емоцій. Музика у виконанні цього гурту неймовірна, жива та чесна. На концертах завжди вирує драйв, енергія та дух свободи.  Родзинкою гурту є вокалістка Катерина Таірова, яка своїм голосом змушує битися серця частіше. І по секрету, на фестивалі «Дунайська Січ», який пройде 28 и 29 червня в Ізмаїлі, гурт презентує декілька нових пісень.

Як утворився гурт TOLOKA?

Творчий шлях гурту TOLOKA розпочався відносно давно, ще у 2013-му році з кавер-гурту. Ми грали досить різні композиції різнопланового напрямку.

Які у вас асоціації щодо назви гурту?

Саме слово ,,ТОЛОКА,, має декілька значень, а саме наша назва асоціюється у нас та наших шанувальників із затоптуванням трави від шалених танців.

Чому вирішили творити саме в стилі фольк-рок?

Фольк-рок, а саме український, виділяє наш народ серед інших. Такий вид музики нам близький по духу. До того ж ми вважаємо, що він живе у кожному з нас.

Чи є у вас кумири, на кого намагалися або намагаєтеся рівнятися?

Насправді у кожного з учасників гурту досить різні вподобання щодо музики, але завдяки цьому у нас і народжується своя унікальна музика, яку не можна порівняти ні з чим.

Які гурти вплинули на вашу творчість?

У нас на Україні є безліч талановитих молодих маловідомих гуртів, але, на жаль, не всі вони мають силу і волю для довготривалої творчості. Проте ті, хто все ж-таки вірять до останнього і долають перешкоди, працюють над собою і вдосконалюють себе – ті обов’язково дійдуть до своєї мети…Таких гуртів небагато, але все ж вони є. А ми намагаємося  теж не втрачати віру і завжди рухатися тільки вперед!

Яку зі своїх пісень ви вважаєте найбільш вдалою і чому?

На кожну пісню, як то кажуть, є свій слухач…Кожна наша наступна пісня не схожа на попередні. Але напевно не в нас потрібно про це питати, а в людей, які вже почали переспівувати наші пісні. Саме ті пісні, які вже співає народ і можна назвати найвдалішими!

Чи займаєтеся ви ще якоюсь діяльністю, окрім гурту?

Насправді в кожного з нас є своє особисте життя та певний рід діяльності. Проте саме гурт нас об’єднує в одне ціле, яке для кожного з нас має своє особливо велике значення у житті.

Які плани у гурту щодо найближчого майбутнього?

Напевно як і у багатьох гуртів: писати нові пісні, покращувати свій професійний рівень. Ну і впевнено, не озираючись назад, йти до своєї мети!

Як дізналися про фестиваль “Дунайська Січ”?

Фестиваль ,,Дунайська Січ,, для нас це щось нове, адже на ньому ми будемо виступати вперше. Саме це і є хвилюючим моментом для нас! Про фестивалі загалом ми дізнаємося з соціальних мереж, де й ,,Дунайська Січ,, не стала вийнятком…Цей захід нас зацікавив, ось і вирішили спробувати себе тут.

На вашу думку, який внесок у розвиток культурного життя роблять подібні фестивалі?

На нашу думку кожен фестиваль, який проходить в нас на Україні, має якусь мету та обов’язок донести, показати, відтворити, а найголовніше – дати відчути кожній людині все те, що так бракує їй у повсякденному житті…

Орина Латій