око

Організатори кінофестивалю запевняють, що підготували для глядачів триденну програму перегляду фільмів, які навряд чи залишать когось байдужими. Показ фільмів розпочнеться завтра, 2 грудня. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Болградську міську раду.

В якості анонсу організатори розповіли, що саме чекає на затятих кіноманів Одещини.

«В перший день ми поговоримо про те, що нині болить кожному жителю України – про війну. Про те, як наші люди пробули в жахливій окупації, про те, як ці 8 років на Донбасі виживали діти у фільмах «Своє» та «Терикони».

На другий день ви побачите короткометражку про українських миротворців, які допомагали біженцям під час грузинсько-абхазької війни 1993 року. Крім того, вперше до нашої добірки ми включили ігровий фільм про наше славетне минуле – «Сторожова застава».

На третій день запрошуємо вас познайомитися із фільмами-переможцями третьої едиції. Це короткий метр про дівчину з кочового племені, яка пропри всі перепони здійснила свою мрію та здобула чималих досягнень у спорті. І повний метр про життя дітей на вулицях Демократичної республіки Конго та виклики, з якими вони стикаються щодня, аби вижити в таких жорстоких умовах», – йде мова в анонсі на сторінці Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО» у «Фейсбуці».

Триденний показ відібраних стрічок розпочнеться в Болграді вже завтра, 2 грудня, и продовжиться до 4 грудня включно. Показ фільмів відбуватиметься за адресою: вул. Поштова, 30 (Центр культури та дозвілля). Початок показу о 17.00.

Нагадаємо, що через війну в Україні, Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» мусив проводити відбір фільмів за кордоном, тому майже місяць команда кінофестивалю провела у подорожах Європою.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.