З незаконного обігу вилучено пальне на суму майже 100 тисяч гривень Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Правопорушницю викрили дільничні офіцери поліції під час відпрацювання території обслуговування. Вони з’ясували, що жінка облаштувала орендоване гаражне приміщення під своєрідну АЗС і в незаконний спосіб торгує бензином.

Під час огляду імпровізованої заправки поліцейські вилучили понад дві тонни палива на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

Відносно реалізаторки, яка порушила порядок провадження господарської діяльності та торгувала без відповідної ліцензії, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Жінці погрожує покарання у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Адміністративні матеріали скеровано до суду, а бензин до рішення останнього передано на тимчасове зберігання підприємству «Клест ЛТД».