звинуватив у крадіжці

Громадянин Молдови, який постійно офіційно проживає в Україні на території Тарутинської селищної громади Одещини, був такий злий на співмешканку, що вирішив їй помститися. Вибраний для цього спосіб привів чоловіка на лаву підсудних. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Увечері, 20 січня минулого року, чоловік, бувши обуреним поведінкою коханої, яка напередодні розірвала з ним стосунки через постійні сімейні сварки, прийняв рішення помститися та придумав план дій, які допоможуть йому «покарати» співмешканку за те, що вона його покинула. Він зателефонував до поліції на спецлінію «102» та повідомив про те, що жінка викрала гроші в розмірі 1500 доларів США з їх спільного будинку та зникла.

На виклик на місце події прибула слідчо-оперативна група. Під час перевірки факт крадіжки не знайшов свого підтвердження, хоча заявник дуже наполягав на цьому, розповівши вигадану історію. Але ж правоохоронці встановили, що «кинутий і скривджений» чоловік обмовив жінку та свідомо повідомив неправдиві відомості про крадіжку грошей з їх оселі.

За зазначені дії його було притягнуто до кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу України.

Тарутинський райсуд призначив покарання у виді обмеження волі строком на 2 (два) роки, але звільнив від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки – періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Так громадянин Молдови дізнався, який зміст вкладено у прислів’я «Не рий іншому яму, сам до неї потрапиш», на власному досвіді.