вкрав кошти з картки

68-річний чоловік під приводом допомогти літній сусідці купити харчі та ліки зняв з її банківської картки, яку вона довірила йому, не тільки гроші на оплату покупок, а й додаткові чотири з половиною тисячі гривень, витративши їх на власні потреби. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на ГУНП в Одеській області.

За декілька днів потерпіла дізналася, що на картці відсутні кошти, однак сусід заперечив свою причетність до цього. Жінка звернулася до поліції. Після проведеного досудового розслідування у формі дізнання він зізнався у скоєному і повернув пенсіонерці гроші.

68-річному правопорушнику висунуто обвинувачення в заволодінні чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою, тобто у шахрайстві, що передбачене ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Її санкція тягне за собою покарання штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34000 – 51000 гривень) або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Обвинувальний акт скеровано до суду, незабаром обвинувачений постане перед судом.