телефон

37-річний чоловік, який має шість судимостей за незаконне заволодіння транспортним засобом, пограбування і розбійні напади, намагався обдурити працівників пошти. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Чоловік замовив в інтернет-мережі мобільний телефон вартістю майже дев’ять тисяч гривень. Коли товар прибув до поштового відділення, зловмисник під час огляду тихцем замінив його на зарядний пристрій, а працівникам пошти повернув коробку зі заміною, заявивши, що гаджет йому нібито не підійшов і його треба повернути власнику.

Однак, у почтовому відділенні одразу виявили відсутність телефона і змушені були звернутися до поліції, оскільки чоловік не хотів визнавати свою причетність до правопорушення і повертати річ, за яку не заплатив.

Правопорушник зізнався у скоєному і повернув телефон після того, як поліцейські зібрали та пред’явили йому незаперечні докази, зокрема записи з камер внутрішнього відеоспостереження.

Жителю Ізмаїла висунуто обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайстві), вчиненому повторно, яке карається штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51000 – 68000 гривень) або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.