застава

Вищий антикорупційний суд вчора, 26 січня, обрав запобіжний захід Ренійському міському голові Ігорю Плєхову та депутату міськради Івану Пойдолову, яким повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Мера міста Рені та його спільника – депутата міськради було викрито правоохоронцями «на горячому» під час одержання першого траншу у 50 тис. дол. США за «сприяння» у вирішенні питання про виділення земельної ділянки комунальної власності площею 2,5 га в оренду під складські приміщення.

Про обставини затримання Бессарабія.UA повідомляла раніше.

За рішенням суду до підозрюваного Ігоря Плєхова застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1,342 млн грн. Крім того на нього покладено такі процесуальні обов’язки:

– прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду;

– не відлучатися із міста проживання без дозволу детектива, прокурора або суду;

– повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи;

– утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками;

– здати на зберігання до відповідного органу паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

Слідчий суддя ВАКС також обрав запобіжний захід і спільнику мера – депутату Ренійської міської ради Івану Пойдолову, якому також 25 січня оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Депутата взято під варту з альтернативою внесення майже 1,879 млн грн застави.

Строк дії запобіжного заходу – до 24 березня 2023 року.

У разі внесення застави на підозрюваного будуть покладені обов’язки, аналогічні тим, що перераховані вище, і крім того, він буде зобов’язаний носити електронний засіб контролю.