підробленне посвідчення водія

Болградський районний суд Одеської області ухвалив вирок за підроблені права уродженцю Миколаївщини, який на даний час проживає у місті Болград. Про це Бессарабія.UA дізналася із Єдиного державного реєстру судових рішень.

У перших числах серпня 2022 року чоловік, використовуючи мережу Інтернет, підшукав особу, яка пропонувала свої послуги у виготовленні підроблених офіційних документів. Довго не думаючи, він замовив посвідчення водія категорії «В, С» та передав свої особистісні дані.

Через 10 днів «замовник» отримав підробку поштою. У виготовленому недійсному посвідченні значилось, що воно нібито видане 09.08.2022 територіальним сервісним центром МВС № 8044, який розташований у столиці України.

Далі, 01 листопада 2022 року, перебуваючи біля будинку по проспекту Соборний у місті Болград, зловмисника зупинила патрульна поліція. Підроблене посвідчення водія було виявлено інспектором.

Обвинувачений, розуміючи беззаперечність доказів його провини, зібраних правоохоронцями під час досудового розслідування, повністю визнав свою провину.

Чоловіку винесено покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 2550 гривень.

Крім того, суд стягнув із засудженого на користь держави процесуальні витрати у розмірі 1132,68 грн.

Таким чином, житель Болградщини за свої протиправні дії отримав судимість з урахуванням матеріальних витрат у сумі трохи менше ніж 4 тисячі гривень, не враховуючи плату за виготовлення підробленого посвідчення водія, яка не вказана у вироку суду. Легко відбувся, треба сказати.