Правоохоронці затримали на місці злочину чоловіка, який вже неодноразово порушував мисливські, рибальські та природоохоронні закони на території Української Бессарабії. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на доктора біологічних наук, професора, наукового журналіста Івана Русєва.

Декілька днів тому в межах території Нацпарку правоохоронцями був затриманий Сергій Міхов, який на момент приїзду патруля займався незаконним спилюванням дерев у заповідній зоні.

Як повідомив науковець Іван Русєв, це вже неодноразове затримання чоловіка на території «Тузлівських лиманів».

«…Тут, у глибинці Української Бессарабії, в Національному природному парку «Тузлівські лимани», тихенько і послідовно орудує непокараний багатогранний браконьєр. Цей браконьєр Міхов Сергій із с. Базар’янка Білгород-Дністровського району Одеської області.  Він може кожного дня браконьєрити за різними напрямами. Раніше ми його ловили на мисливському браконьєрстві, де він полював з місцевими князьками…. Потім його зловили на рибальському браконьєрстві в лимані Бурнас, а зараз, під час війни, він рубить унікальний Лебедівський ліс над лиманом Бурнас. Ненажерливий браконьєр рубить не від бідності та безвиході, а, звісно, для продажу», – заявив Іван Русєв.

Наостанок додамо, що одразу на місці злочину був складений протокол. Наразі ведеться підрахунок обсягу завданих державі збитків.

На фото зображено Сергія Міхова у попередні випадки його затримання через незаконну діяльність на території Нацпарку.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.