Правоохоронці затримали 36-річного чоловіка за незаконне вирощування наркотичних рослин у великій кількості. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ГУНП.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка правоохоронці виявили теплицю з насадженнями наркомісткого зілля, яке господар ретельно обробляв.

Зі слів затриманого, він власноруч засіяв теплицю насінням конопель. Після сходів проводив обробку – поливав, знищував бур’яни. Рослини вирощував з метою виготовлення канабісу для власного вживання.

Правоохоронці вилучили незаконно вирощені кущі конопель і скерували їх на експертне дослідження, яке підтвердило наркотичний вміст зілля.

Чоловіку висунули звинувачення в незаконному вирощуванні конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин, що передбачено частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 8500 гривень) або арештна строком до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.