наркотик

У пункті пропуску «Старокозаче-Тудора» у Білгород-Дністровському районі Одеської області під час здійснення огляду рейсового автобуса «Одеса – Кишинів» співпрацівниками митниці виявлено пакет з марихуаною, гріндер для подрібнення та два пристрої для куріння цього наркотику. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську митницю.

Заборонений до переміщення через митний кордон України наркотик та пристрої для його вживання знаходилися у несупроводжуваній сумці серед особистих речей без ознак приховування.

Наркотик допоміг виявити службовий собака Одеської митниці на прізвисько Марсель.

Відносно водія, громадянина Молдови, складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 3 статті 471 (недекларування товарів (крім валютних цінностей), що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та які переміщуються громадянами) Митного кодексу України.

Зазначені протиправні дії тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.

Предмет правопорушення тимчасово вилучено.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.