23-річний одесит спійманий правоохоронцями прямо в комунікаційному колодязі на території Малиновського району Одеси. Йому повідомлено про підозру в крадіжках, вчинених в умовах воєнного стану, та умисному пошкодженні телекомунікаційної мережі. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеській області.

За п’ять ночей зловмисник вирізав кілька сотень метрів дроту, позбавивши громадян Інтернету й телефонного зв’язку. Загалом сума збитку, завданого молодчиком, перевищила 30 тисяч гривень.

Під час затримання у правопорушника вилучили речові докази – крадений кабель та інструменти для його демонтажу. Молодий одесит зізнався, що із кабелю випалював мідний дріт, а потім продавав його, щоразу отримуючи по кілька тисяч гривень.

Дії фігуранта кваліфіковано за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) та ч.ч. 1, 2 ст. 360 (умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі, із ознаками повторності)

Максимальне покарання, яке загрожує чоловіку за такі злочини, – позбавлення волі на строк до восьми років