покинуте немовля

25 січня в покинутій будівлі вагового комплексу, розташованого біля «Двох Стовпах» в селищі Хлібодарське Одеської області, виявлено новонародженого хлопчика без ознак життя. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Поліцейські направили тіло немовляти на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті і взялися за пошуки породіллі.

За результатами вжитих правоохоронцями оперативно-розшукових заходів встановлено, що дитину покинула 34-річна уродженка Кіровоградської області без постійного місця проживання. За два дні її розшукали в Одесі, куди вона передислокувалася після кількаденного знаходження в селищі Хлібодарське.

Жінка зізналася, що 10 січня народила сина в закинутій споруді, де тимчасово проживала зі своїм співмешканцем, але оскільки маля нібито не проявляло ознак життя, то залишила його, не подумавши про наслідки. На облік у зв’язку з вагітністю вона не ставала, має трьох старших дітей, які через відсутність житла з нею не проживають.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 117 Кримінального кодексу України за фактом умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини.

Зараз поліцейські проводять з громадянкою процесуальні заходи. Досудове розслідування триває.