ухилянти

Прикордонники Білгород-Дністровського загону спільно зі співпрацівниками Департаменту контррозвідки СБУ викрили схему незаконного переправлення осіб через державний кордон України. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Спробу переправлення двох чоловіків призовного віку до Молдови припинено днями. «Ухилянтами» виявились жителі Харківської та Запорізької областей.

Як розповідають у прикордонному відомстві, організатор, 34-річний мешканець Одещини, через закритий Телеграм-канал підшукував «клієнтів», які готові за незаконну «подорож» через кордон заплатити по 5000 доларів США.

Однак задуманий протиправний план не здійснився, бо про їх подорож оперативники дізнались завчасно. Про те, як виглядають «виконавці замовлення»,  правопорушники не знали, адже саме знайомство відбулось у день переправлення осіб через держкордон.

Як з’ясувалося згодом, організатора раніше вже притягували до кримінальної відповідальності, пов’язаної з переправленням осіб через державний кордон.

За даним фактом розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні. Наразі тривають слідчі дії.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.