наркобізнес

Начальника одного із секторів та оперуповноваженого одного із районних управлінь одеської поліції затримали «на гарячому» під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

З метою створення видимості боротьби із наркозлочинністю, правоохоронці налагодили злочинну схему із систематичного одержання від наркозалежних осіб «відкатів» за реалізацію ними наркотиків на території одного із районів Одеси, тобто у зоні обслуговування їх відділу поліції.

Підозрювані погрозами та шантажем змушували наркозалежних осіб купувати наркотики, фасувати їх та реалізовувати за допомогою так званих «закладок».

На вимогу правоохоронців ділки мали передавати від 10000 до 20000 грн щоденно.  Поліцейських затримали «на гарячому» під час одержання другої частини неправомірної вигоди.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад. Обом повідомлено про підозру за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).