дитячий санаторій ім. Чувиріна

Прокурорам Одеської обласної прокуратури вдалось довести у Верховному Суді незаконність вибуття з державної власності майна санаторію ім. Чувиріна загальною площею 4528 кв. м вартістю понад 192 млн грн, який розташований на Французькому бульварі в Одесі. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

Підставою позову з боку обласних прокурорів стали незаконні угоди, які були укладені між юридичними особами приватного права та фізичними особами. Внаслідок цих угод майно санаторію в минулі роки вибуло з державної власності.

Завдяки позову і розгляду справи, прокуратура домоглась часткового виконання рішення суду, за результатом якого за Фондом державного майна України зареєстровано у реєстрі право державної власності на 3151 кв. м вищевказаного майна.

Наостанок зазначимо, що прокуратурою додатково вживаються заходи щодо повернення останніх двох об’єктів санаторію. Мова йде про два корпуси – дачі Анатри, які є будівлями-пам’ятки культурної спадщини площею понад 1300 кв. м. Вони були відчужені на користь третіх осіб під час розгляду справи.