бійка жінок у маршрутці

Проста сварка під час поїздки згодом переросла у побиття однієї жінки іншої, навіть не зважаючи на свідків. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Під час слідчих дій було встановлено, що 18 січня 2023 року приблизно о 8:40 дві фігурантки справи, перебуваючи у маршрутному таксі, що пересувалося маршрутом «Приморське-Татарбунари», в ході раптово виниклого конфлікту на ґрунті особистих неприязних відносин почали битись.

Зокрема, винуватиця, яку встановило слідство, схопила потерпілу лівою рукою за обличчя в області правої щоки і правого ока та стиснула пальцями вказану ділянку обличчя, спричинивши тим самим тілесні ушкодження у вигляді синця нижньої повіки правого ока та садна правої щічної ділянки.

В ході розгляду справи було зазначено, що підозрювана беззаперечно визнає свою винуватість, не заперечує встановлені досудовим розслідуванням обставини і згодна з розглядом обвинувального акта за її відсутності. Окрім того, вона активно сприяла розкриттю злочину, посередньо характеризується за місцем мешкання, має на утриманні малолітню дитину, і вперше притягується до кримінальної відповідальності.

Зважуючи все вищезазначене, суд ухвалив визнати звинувачувану винуватою у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та призначити їй покарання у вигляді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн в дохід держави.