реалізатор наркотиків

Співробітники батальйону поліції особливого призначення під час патрулювання міста у вечірній час зупинили чоловіка, у якого в кишенях та сумці виявили заборонені речовини. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

На місце події викликали слідчих, які вилучили у містянина 45 zip-пакетів з психотропною речовиною амфетаміном та 16 zip-пакетів з наркотичним засобом канабісом, а також ваги. Обидві речовини, обіг яких обмежений, перевірили експрес-тестом та скерували на експертизу для підтвердження походження та встановлення точної ваги.Чоловіка затримали.

«Фігурант вже має п’ять судимостей за незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту та крадіжки. Наразі ми повідомили йому про підозру у незаконному придбанні, зберіганні наркотичних засобів, психотропних речовин з метою збуту у великих розмірах. Цей злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України й карається позбавленням волі на строк до 10-ти років з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Канал постачання психотропної речовини ділку поліцейські встановлюватимуть у ході подальшого слідства», – повідомив слідчий у справі Богдан Недбайло.