банківська картка

18-річну раніше не судиму уродженку села Точилове, що на Одещині, яка проживає та працює за наймом у місті Ізмаїл, засуджено за крадіжку. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Шостого вересня минулого року, прогулюючись проспектом Миру в Ізмаїлі, дівчина помітила на тротуарі банківську картку АТ «Ощадбанк», яку вирішила залишити собі та надалі скористатися грошима, що знаходяться на картковому рахунку.

У період з 07 по 11 вересня 2022 року вона купила товар у магазинах міста на загальну суму 1061,10 грн, розплачуючись грошовими коштами з карткового рахунку.

Після цього, як розповіла обвинувачена у судовому засіданні, вона усвідомила, що вчинила неправильно, використовуючи чужі кошти, і викинула картку, щоб не було ніяких проблем.

Будучи притягнутою до кримінальної відповідальності, дівчина відшкодувала літньому потерпілому матеріальну шкоду при особистій зустрічі, повернувши грошові кошти готівкою.

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області 28 березня ухвалив обвинувальний вирок, визнавши дівчину винуватою у таємному викраденні чужого майна (крадіжки), вчиненому в умовах воєнного стану, та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк п`ять років.

Разом з тим, суд прийшов до висновку, що її виправлення та перевиховання можливе без ізоляції від суспільства, у зв’язку з чим звільнив від відбування основного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку тривалістю в один рік не вчинить три та більше правопорушень, що потягнуть за собою адміністративні стягнення, чи нового кримінального правопорушення, а також виконає покладені на неї обов`язки – періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання та роботи.

Дуже хочеться вірити, що вимовлені дівчиною в залі суду слова про те, що вона зробила для себе належні висновки й надалі такого більше не робитиме, не виявляться лише словами.