пограбування

9 вересня поточного року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області ухвалив обвинувальний вирок, яким визнав винуватим неодноразово судимого уродженця Вінницької області у скоєнні грабежів у місті Ізмаїл та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк вісім років. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Чоловік виходив “на полювання” на проспект Незалежності перед комендантською годиною. Об’єктами його протиправних дій були жінки, що самотньо йдуть у вечірній час, а предметом заволодіння – їх мобільні телефони.

Відповідно до обставин, встановлених судом у ході судового розслідування матеріалів кримінального провадження, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, 01.07.2022 о 22:30 годині, з метою відкритого викрадання майна у жінки, застосував до неї насильство, завдавши один удар ногою в живіт, від якого потерпіла впала на землю. Чоловік продовжував наносити удари по тілу потерпілій, а коли остання чинила опір та встала із землі, завдав удару рукою по голові та шляхом ривка відкрито викрав з рук потерпілої її мобільний телефон марки «Apple IPhone XS Max» вартістю 8 032,20 грн.

Одного телефону йому здалося мало. Через 15 хвилин після скоєння першого злочину, пройшовши буквально кілька кварталів, зловмисник нападає на іншу жінку. Завдавши їй удар по голові та продовживши утримувати її за тіло, закриваючи їй рот рукою, шляхом ривка відкрито викрав з рук потерпілої, яка чинила опір та намагалась втримати телефон в руках, мобільний телефон торгової марки «Xiaomi» вартістю 3 700 грн.

Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Суд під час призначення покарання обвинуваченому за умисний тяжкий злочин урахував його позитивну характеристику з місця роботи, те, що він активно сприяв розкриттю кримінальних правопорушень та визнав свою провину у повному обсязі під час судового розгляду справи, та призначив йому покарання ближче до нижньої межі санкції.

Крім того, вироком суду із засудженого стягнуто на користь держави документально підтверджені витрати на залучення експертів для проведення судових експертиз в розмірі 1 510,24 грн.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.