колодязь

Болградський районний суд Одеської області ухвалив вирок жителю Городненської сільської громади за спричинення тяжких тілесних ушкоджень небезпечних для життя під час нанесення двох ударів ножем своєму братові. Про це Бессарабія.UA дізналася із Єдиного державного реєстру судових рішень.

Кримінальна драма сталася на початку літа у селі Дмитрівка Болградського району. Причина сварки з поножів’ям – колодязна вода, а точніше, її нерівномірне споживання того злощасного дня братами, котрі живуть у будинках по сусідству.

Колодязь, який сам наповнюється водою, розташований на межі домоволодінь братів. Його спорудив дуже давно їхній покійний батько. Влітку вода у колодязь прибуває повільно.

Обвинувачуваний запланував собі цього дня полив городу після повернення з поїздки на базар. Коли повернувся, то побачив, що на території домоволодіння брата розпочато роботи з будівництва вуличного туалету, для чого використовується колодязна вода за допомогою насоса.

Чоловік не хотів змінювати плани та пішов до брата просити не використовувати всю воду, побоюючись, що її не вистачить для поливу городу. Однак брат його прогнав, висловившись на його адресу образливо у грубій формі та штовхнувши кілька разів так, що працівники, які працювали на будівництві господарської споруди, кинулися їх рознімати, вважаючи, що вони б`ються.

Образившись на брата, обвинувачений пішов до свого городу, взяв ніж, який зазвичай знаходиться на вулиці на подвір`ї чи в городі для польових господарських робіт, та пішов до криниці з метою відрізати насосні шланги.

Між братами виникла сварка з бійкою, під час якої один вдарив другого двічі ножем – в область живота та грудної клітини. Злякавшись того, що сталося, обвинувачений пішов «куди очі дивляться» – вбік сусіднього села, на околиці якого його було затримано правоохоронцями.

Обвинувачений глибоко віруюча людина. Він тривалий час проживав у монастирі, але останніх кілька років проживає разом із матір’ю. Брати іноді сварилися, але відносини у них родинні, вони не ворогують. Обидва брати не розуміють, як усе це могло статися між ними.

Обвинувачений визнав свою провину. У ході судового засідання неодноразово просив пробачення у потерпілого брата, та зазначив, якщо його суд відпустить на волю, він має намір перейти жити до монастиря. Своєю чергою потерпілий просив суд звільнити його брата з-під варти, стверджуючи, що пробачив його, не тримає на нього зла, впевнений, що надалі у них більше не буде конфліктів.

За вироком суду чоловікові призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років. Одночасно його звільнено від відбування покарання з випробуванням, з призначенням випробувального строку тривалістю у 2 (два) роки.

Крім того, протягом випробувального строку засуджений повинен буде періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти цей орган про зміну місця проживання, роботи або навчання, та не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Дерево тримається корінням, а людина сім’єю.

Бессарабія.UA бажає кожному тепла душі рідних людей, міцного сімейного зв’язку. Бережіть один одного!