Працівники комунальної установи «Муніципальна варта» Білгород-Дністровської міської ради під час здійснення патрулювання міста отримали інформацію щодо можливих протиправних дій злочинців проти власності мешканців одного з будинків по вул. Кишинівська. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на інформацію комунальної установи у Телеграм.

Один з мешканців міста повідомив, що у сусідньому будинку чув сторонній шум, тоді як власники домоволодіння виїхали з міста.

Побачивши, що працівники Муніципальної варти наближаються до будинку, злочинці кинулися тікати, покинувши все підготовлене до крадіжки майно.

Таким чином, працівники створеної Білгород-Дністровською міською радою комунальної установи «Муніципальна варта» повною мірою виконують покладені на них обов’язки щодо охорони майна Білгород-Дністровської міської територіальної громади, охорони громадського порядку, протидії та профілактики злочинності у місті, особистої безпеки мешканців, першочергового реагування на ситуації надзвичайного характеру, контролю за дотриманням правопорядку у місті.