браконьєри

Браконьєра викрито на узбережжі Дністровського лиману біля села Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області. Рибалка спричинив водним ресурсам України збитки на більш ніж 655 тисяч гривень. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу.

Порушника викрито 19 вересня в ході спільних природоохоронних заходів інспекторами Держекоінспекції разом з працівниками відділу водної поліції Білгород-Дністровського райвідділу поліції ГУНП в Одеській області.

Чоловік за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки здійснював вилов водних живих біоресурсів без відповідного дозволу.

Порушником виловлені 392 особини кефалі – гостроноса вагою 21 кг та 6 особин тарані вагою 0,425 кг, чим завдано збитків на суму 655 792 гривень.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 85 (порушення правил рибальства)  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За вказані протиправні дії законодавством передбачено покарання у виді попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали стосовно браконьєра будуть спрямовані на розгляд суду, який прийме остаточне рішення по справі.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.