браконьєр БД

У вівторок, 21 березня, поліцейські разом з представниками Нижньодністровського національного природного парку у водах Дністровського лиману поблизу села Південне виявили чоловіка, який з човна здійснював вилов риби необіркованими сітками, частина яких була закинута на заповідну зону. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

Правопорушником виявився працівник місцевого риболовецького підприємства, який за попередніми підрахунками фахівців спричинив державі шкоду на суму близько 700 тисяч гривень.

Слідчо-оперативна група, яку було викликано на місце події вилучила у правопорушника човен, 404 метри ліскової сітки та сазанів вагою 69 кілограмів.

169 метрів незаконного знаряддя лову з майже 42 кілограмами риби знаходилися на території заповідника, решта – за межами забороненої зони.

Незаконний улов передано на відповідальне зберігання підприємству «Клест ЛТД», а сітки та плавзасіб – до територіального відділення поліції.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 249 (незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду) Кримінального кодексу України.

В рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, за результатами яких буде прийнято рішення щодо повідомлення фігуранту про підозру.

Зазначені протиправні дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 51000 гривень) або обмеженням волі на строк до трьох років.