Чоловік у 2014 році виїхав у Донецьк та вступив до підрозділу терористичної організації «днр». Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

Прокурором у суді доведено, що чоловік у 2014 році виїхав у Донецьк та вступив до підрозділу терористичної організації «днр».

Зрадник під позивним «Агуз» обіймав посаду заступника командира у так званій «інтернаціональній бригаді «пятнашка».

Він брав участь у бойових діях у Донецькому міжнародному аеропорті проти українських правоохоронців і військовослужбовців Збройних сил України.

Надалі, на посаді командира одного з підрозділів «першого армійського корпусу збройних сил «днр» керував підпорядкованими йому учасниками збройного формування у веденні бойових дій проти військовослужбовців ЗСУ поблизу населених пунктів Донецьк, Дебальцеве, Горлівка та Авдіївка.

За «особливі заслуги» у 2016 році засудженому присвоєно звання «лейтенант мо «днр» та нагороджено медаллю рф «во славу отечества» від голови «міжнародного фонду десантників та благодійного фонду «они заслужили».

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури у порядку спеціального судового розгляду уродженця Ізмаїльського району засуджено за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Його визнано винним та призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.