конпля

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Плахтіївської сільської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одещини, який на своєму подвір’ї займався вирощуванням коноплі, а з «врожаю» виготовляв канабіс. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання правопорушника поліцейські виявили 13 кущів наркомістких рослин та майже два кілограми готової до вживання наркотичної речовини. Зі слів чоловіка, все це йому потрібно було для власного вживання.

Вилучені рослини та виготовлений із нього продукт у межах кримінального провадження спрямовано на експертизу, висновок якої підтвердив їх наркомісткість.

Дії фігуранта кваліфіковано за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 310 (незаконне вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин) та ч. 2 ст. 309 (виготовлення, придбання й зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчиненому у великих розмірах).

Максимальне покарання, передбачене законом, яке загрожує зловмиснику – позбавлення волі на строк до трьох років.