вирубка дерев

Трьом чоловікам віком 18, 21 та 32  років, які мешкають в Ізмаїльському районі Одеської області, повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев у лісових насадженнях неподалік села Утконосівка Саф’янівської громади. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на ГУНП в Одеській області.

Зловмисники за допомогою бензопили спиляли три софори діаметром 40, 46 та 56 см і три дуби діаметром 20, 30 та 50 см, не маючи на це спеціального дозволу.

Двох молодших за віком чоловіків правоохоронці викрили у скоєнні даного правопорушення повторно. Аналогічний злочин вони скоїли кількома місяцями раніше.

У правопорушників в якості речових доказів вилучено бензопилу та деревину. Згідно з оцінкою експертів завдана громадянами державі шкода перевищила 63 тисячі гривень.

«Чорним лісорубам» інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 246 Кримінального кодексу України, за ознаками незаконної порубки дерев у лісових насадженнях, що заподіяли істотну шкоду, вчинену за попередньою змовою групою осіб, у тому числі  повторно.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Їм загрожує  обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.