Житель Одеси невдовзі постане перед судом за фактом державної зради, вчиненій в умовах воєнного стану, та незаконного поводження з бойовими припасами. Обвинувальний акт стосовно нього вже скеровано правоохоронцями до суду. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

За даними досудового розслідування, одесит з травня цього року добровільно погодився співпрацювати з представником військової розвідки держави-агресора на шкоду територіальній цілісності та недоторканності України. Він особисто спостерігав за переміщенням військової техніки Збройних сил України територією Одещини та вишукував місця дислокації українських захисників.

Зібрані дані по розвідці місцезнаходження і координат підрозділів, сил і засобів ЗСУ він передавав за допомогою одного з месенджерів.

Зловмисника затримали під час виконання чергового завдання ворога.

У ході обшуку за місцем мешкання фігуранта виявлено та вилучено боєприпаси, зокрема корпус гранати РГД-5, уніфікований запал ручної гранати, тротилову шашку 400 г, електродетонатор.

За рішенням суду обвинуваченому з моменту затримання обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.