зникла школярка

27 березня до поліції звернулася жителька села Успенівка із повідомленням про те, що зранку не може знайти свою доньку, і на дзвінки та не відповідає. Спочатку жінка намагалася розшукати дитину сама, а зрозумівши, що гає час, звернулася до правоохоронців. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Національної поліції в Одеській області.

На пошуки зниклої співробітникам відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції знадобилися три години. Дівчину шукали серед знайомих, сусідів, у покинутих будівлях та на околицях села.

Співробітники кримінальної поліції в ході проведення оперативних заходів розшукали її в Одесі. Наразі вона вже вдома, протиправних дій щодо дівчини ніхто не скоював.

«Дівчинка пояснила, що напередодні посварилася з мамою через те, що нібито забагато користується гаджетами, і вночі, поки всі спали, втекла з дому. Вона пішки дійшла до траси та зупинила попутний автомобіль, яким доїхала до Одеси. Чіткого плану дитина не мала і планувала просто гуляти містом. Поліцейські нагодували її та відвезли додому. Мати та вітчим дівчинки виховують ще двох дітей віком 7 та 13 років, раніше їхня сім’я в поле зору правоохоронців не потрапляла», – прокоментував начальник відділення № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Олександр Буюклі.

Ювенали пояснили школярці, що своїм необдуманим вчинком вона не тільки примусила нервувати всю родину, а й наразила себе на небезпеку. Батькам поліцейські порадили, як налагодити стосунки з підлітком.

Правоохоронці нагадують: якщо ваша дитина зникла – не витрачайте дорогоцінний час, відразу звертайтеся до територіального підрозділу поліції або на спецлінію «102». Своєчасне сповіщення правоохоронців про подію – запорука того, що на пошуки дитини буде витрачено менше часу.