Запоріжжя ракетний удар

Сьогодні, 30 вересня, десятки людей стояли у черзі на виїзді із Запоріжжя, коли по ним вдарили російськими ракетами. Загинуло 23 людини, утричі більше людей – дістали поранення. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Українські національні новини.

За офіційними даними Міністерства внутрішніх справ України, сьогодні на виїзд із Запоріжжя зареєструвалися 248 цивільних автомобілів.

Відомо, що в колону, яка стояла поблизу траси «Запоріжжя-Оріхів», влучили три російські ракети зенітно-ракетного комплексу С-300. На момент обстрілу на місці було приблизно 100 людей.

Щонайменше 66 людей дістали поранення. 23 людини, на жаль, загинули на місці.

«Наразі відомо про 23 загиблих, 66 осіб доставлені до медичних закладів міста. Їхній стан встановлюється», – ідеться у повідомленні.

Також в МВС зазначили, що люди загинули та отримали травми внаслідок ураження уламковими елементами, адже ракети С-300 при влучанні вибухають, розсіюючи вражаючі елементи на велику площу.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський назвав російських військових «закінченими терористами», коментуючи їхній ракетний удар по колоні із цивільними у Запоріжжі.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.