
18 квітня ввечері у місті Ізмаїл 15-річні товариші, катаючись на електромопеді, під’їхали до 64-річної жінки, яка йшла одна по вулиці, і зірвали з неї сумку, в якій знаходилися телефон, паспорт, пенсійне посвідчення та трохи більше чотирьох тисяч гривень. Потерпіла не втрималася на ногах і впала, а підлітки поїхали геть. Про це повідомляє Національна поліція Одеської області, передає Бессарабія.UA.
На допомогу бабусі прийшла перехожа, вона викликала «швидку», оскільки тій після пережитого стало зле, та поліцію.
Вжитими заходами правоохоронці встановили підлітків, причетних до скоєння злочину, і з’ясували, що здобуті злочинним шляхом речі, крім грошей, які розділили між собою, вони спалили.
На підставі зібраних доказів слідчі під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури повідомили фігурантам про підозру у відкритому викраденні чужого майна (грабежі), поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Згідно з її санкцією, цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Слідство триває.




