застава

Правоохоронці Одеської області, які розслідують кримінальне провадження за фактом торгівлі людьми, звернулися до суду з клопотанням щодо звернення застави, внесеної за одного із підозрюваних у справі, на підтримку українських захисників. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

Сума застави, яка визначена судом при обранні стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та складає майже 700 тис. грн.,  буде перерахована на спеціальний рахунок Збройних Сил України.

Підозрюваний є учасником злочинного угруповання, стосовно якого триває досудове розслідування за фактом вербування 40 громадян України та їх переміщення з України до Французької Республіки, з метою втягнення у злочинну діяльність для отримання соціальних виплат з державного бюджету Франції після набуття статусу біженця.

Вказана особа порушила обов’язки, які вона повинна виконувати під час визволення з-під варти під заставу, що стало підставою для вирішення у встановленому законом порядку питання звернення застави на користь державних інтересів щодо захисту країні від воєнної агресії росії. Одночасно до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.