траса Одеса-Рені

Сьогодні, 30 березня, відбулась робоча нарада представників Національної поліції, Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті, державного підприємства «Служба місцевих доріг» та інших профільних служб. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Одне з головних проблемних питань, якому сьогодні було приділено чималу увагу – це скорочення шляху водіями вантажівок через населені пункти Одеського району, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів.

Щоб припинити пошкодження шляхів, було вирішено посилити присутність правоохоронців на проблемних ділянках траси «Одеса – Рені», провести спільні рейди підрозділами поліції та Укртрансбезпеки щодо документування порушень водіями правил руху великовантажних транспортних засобів.

Водії додатково будуть сповіщені щодо заборони руху через населені пункти, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів, зокрема  Біляївської та Теплодарівської територіальних громад, а також маршруту їх об’їзду.

На даних ділянках траси додатково будуть встановлені заборонні дорожні знаки.