Правоохоронцями Одещини викрито інспектора одного з відділів рибоохоронного патруля Чорноморського басейнового управління Держагентства меліорації та рибного господарства на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури, передає Бессарабія.UA.

Досудовим слідством встановлено, що інспектор одержав 20400 грн хабаря за вирішення питання про непритягнення підприємця, який займається рибним промислом, до відповідальності за незаконний вилов водних живих ресурсів у р. Дунай на території Ізмаїльського району Одеської області.

За наявною у правоохоронців інформацією, ділок налагодив злочинну схему із систематичного одержання хабарів від рибалок у розмірі 9 тис. грн на тиждень, за вилов червонокнижних видів риб – 50 % від вартості риби.

За вказану суму рибінспектор обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв у своїй спроможності, при необхідності, вирішити будь-яке питання з прикордонниками, співробітниками водної поліції та іншими інспекторами рибоохорони.

Зловмисника затримали безпосередньо після одержання чергового траншу.

Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Чоловіка чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.