Органами досудового розслідування повідомлено про підозру у службовій недбалості колишньому директору Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт», дії якого кваліфіковано за ознаками ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

За даними слідства, експосадовець не перевірив належним чином на вірогідність наданий йому на підпис підрядником акт приймання виконаних будівельних робіт, а саме відповідність обсягу фактично виконаних робіт обсягам зазначених в акті зі встановлення системи пожежної сигналізації в Одеському порту.

Правоохоронці зафіксували, що роботи зі встановлення у складських та виробничих спорудах, АЗС, приміщеннях насосних з перекачування легкозаймистих та горючих рідин, складах «Червоні Пакгаузи» корпусів №2, №3, №4, №5 Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» системи пожежної сигналізації, системи передачі тривожних сповіщень, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи пожежогасіння у повному обсязі виконані не були.

Внаслідок зазначених недбалих дій фігуранта державним інтересам завдано 1, 3 млн грн шкоди.

Матеріали стосовно підрядника виділені в окреме провадження, досудове розслідування триває.