Прикордонники Подільського та Білгород-Дністровського загонів під час перевірки оперативної інформації викрили правопорушників, які намагались поза пунктами пропуску перетнути кордон. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Затримані чоловіки прагнули уникнути призову до лав ЗСУ. Для цього через мережу Інтернет вони зв’язались з жителем прикордоння і попросили про «допомогу». За свої послуги місцевий «Сусанін» забажав близько 4000 $ США.

27-річний чоловік зустрів своїх «клієнтів» в Одесі та автомобілем марки «MERCEDES» повіз їх до кордону. Однак на околиці с. Градениці прикордонники зупинили авто з метою перевірки документів.

Таким чином чотирьох чоловіків призовного віку, які є жителями Херсонщини, Одещини та Житомирщини, та водія притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону.

До Нацполіції направлено повідомлення щодо виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Тривають невідкладні слідчі дії.