Поліцейські викрили 46-річного правопорушника з Херсонської області, який їхав по автодорозі М-15 сполученням «Одеса – Рені» на вантажівці з напівпричепом «DAF». Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Правоохоронці біля міста Ізмаїл зупинили водія для перевірки документів, і виявили, що його посвідчення не відповідає зразкам, які знаходяться в офіційному обігу на території України. На місце події була викликана слідчо-оперативна група, яка вилучила сумнівний документ і направила на експертизу. Експертний висновок підтвердив, що він підроблений.

При перевірці документів чоловік зізнався, що у Херсонській області  його позбавили права керувати транспортними засобами за порушення правил дорожнього руху та вилучили його права. Однак він вирішив працювати й далі, замовивши фальшиве водійське посвідчення категорії А, В, С1, С, СЕ у незнайомого чоловіка, якому передав свої персональні дані. За підроблений документ громадянин заплатив 14 тисяч гривень.

«За наявності достатніх доказів, зібраних в ході досудового розслідування, дізнавачі поліції висунули правопорушнику звинувачення в пособництві у підробленні посвідчення з метою його використання (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 Кримінального Кодексу України), а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 ККУ). Матеріали щодо особи, яка виготовила підроблений документ, поліцейські виділили в окреме провадження, яке ще розслідують», – розповіла начальниця сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

За дані правопорушення чинне законодавство передбачає покарання штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 17000 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.