35-річному «наркохіміку» з Кілійської громади Ізмаїльського району Одещини повідомлено про підозру в незаконному придбанні та зберіганні прекурсорів у великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, а також в організації місця для незаконного виготовлення психотропних речовин. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка поліцейські виявили більше 10-ти грамів прекурсору, обіг якого обмежено і стосовно якого встановлюються заходи контролю, а також пристрої для виготовлення психотропних речовин і кінцевий результат його незаконної діяльності – майже 10 грамів амфетаміну.

Слідством встановлено, що складові частини для виготовлення забороненої речовини господар домоволодіння отримав через мережу Інтернет. За словами чоловіка, наркотик він виготовив для власного вживання.

Наразі обвинувальний акт стосовно зловмисника скеровано до суду. Його дії кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 311, ч. 1 ст. 317 Кримінального кодексу України.

Обвинуваченому загрожує до п’яти років позбавлення волі.